0

Carro de la compra

Categorías

Mükemmel bir ticari anlam ifade ediyor.

Mükemmel bir ticari anlam ifade ediyor.

A’nın köşe taşı oyuncularından birinden ek destek aldı. 

""Katılıyorum. Hayranların içine girdiğini ve daha büyük kalabalıklar gördüğünü görmek istiyorum."" DH / dış saha oyuncusu Khris Davis gazetecilere verdiği demeçte, MLB.com’a göre.

""Bu, psikolojimize biraz daha avantaj sağlıyor ve burada çok sayıda hayran olduğunda rakip için göz korkutucu oluyor."" 

Bu sezon Kolezyum’daki en büyük iki kalabalık, 21 Temmuz’da 1989 World Series şampiyonluk takımının yeniden bir araya gelmesi (ve bir maça karşı bir maç) için 56.310 kişiydi. Devler); ve 17 Nisan’da 46.028, Oakland’daki ilk büyük lig maçının 50. yıl dönümü münasebetiyle (o maça biletler ücretsizdi).

Ondan sonraki en büyük iki kalabalık, bu yılki diğer iki iç saha maçında Giants’a karşıydı. Katılım genellikle Pazartesi günü açıklanan 10.400’e daha yakın olmuştur. (A’lar ücretsiz park yeri sağladığı için Salı günü katılım 17.419 idi.)

""Burada dolu bir evimiz olduğunda, bu bize ilham veriyor ve hayranlarımız beyzboldaki herkes kadar gürültülü."" MLB.com’a göre yönetici Bob Melvin gazetecilere verdiği demeçte.

A’nın web sitesindeki bilet fiyatları, takımın Çarşamba günü Seattle’a karşı matinesi için 15$’dan ve ilk sıradaki Astros’a karşı bir hafta sonu serisinin Cuma günü açılışı için 17$’dan başladı.

A’nın Oakland’da başka bir yerde bir stadyum alanını güvence altına alma veya NFL’nin Raiders’ı iki yıl içinde Las Vegas’a gittikten sonra yarım asırlık Kolezyum’u yenileme konusunda çok az ilerleme kaydedildi.

Yakın gelecekte, basketbol sahasına çıkmak isteyen taraftarlar, şu anda beyzboldaki en iyi takımlardan birine ev sahipliği yapan popüler olmayan çok amaçlı bir tesise katlanmak zorunda kalacaklar.

The Athletic’in Cumartesi günü bildirdiğine göre, Astros’un ön ofisinin bir üyesi, 2017 MLB sezon sonrası sezonundan yaklaşık bir ay önce ekip izcilerine e-posta gönderdi ve onlardan rakiplerin işaretlerini çalmaya çalışmalarını ve gerekirse kamera kullanmalarını istedi.

Athletic’ten Ken Rosenthal ve Evan Drellich, yöneticinin e-postasını anonimlik koşuluyla aldıklarını bildirdi. Makaleden (abonelik gereklidir):

""Özellikle aradığımız bir şey, sığınaktan çıkan işaretleri toplamak,"" e-postayı gönderen kişi, Ağustos 2017’den bir mesaj yazdı. ""Aradığımız şey ne kadar görebildiğimiz, bir şeyleri nasıl kaydedeceğimiz, kameraya/dürbüne ihtiyacımız olursa vs. O halde oyuna gidin, neler yapabileceğinizi (veya yapamayacağınızı) görün ve bulgularınızı rapor edin.""

(GÜNCELLEME: ESPN’den Jeff Passan Pazar günü, genel müdür Jeff Luhnow’un özel asistanı Kevin Goldstein’ın e-postayı gönderdiğini bildirdi. Passan, Goldstein’ın yorum isteyen bir mesaj döndürmediğini bildirdi.)

Raporda ayrıca, bazı izcilerin, yakalanmaları halinde itibarlarına zarar vermekten korktukları için kamera kullanma konusundaki çekincelerini yönetime ifade ettikleri de belirtildi.

RIVERA: İşaret hırsızlığını nasıl denetler ve cezalandırırsınız?

The Athletic, Astros’un yorum yapmayı reddettiğini bildirdi. Ayrıca MLB’nin ağzı sıkı olduğunu bildirdi: 

Beyzbol Beyzbol Ligi, devam eden bir soruşturma için geçerli olan 2017’den itibaren geniş çapta yazılmış bir kuralın kamuya açık bir şekilde yorumlanmasını gerektiren kamera kullanan izcilerin yasallığı hakkında yorum yapmayı reddetti. Kural, elektronik ekipmanın “bir kulübe avantaj sağlamak için tasarlanmış işaretleri çalmak veya bilgileri iletmek amacıyla” kullanılmasını yasakladı.

Rapor, insanlara Astros’un yıllardır hile yaptığından şüphelenmek için daha fazla sebep verecek. Eski Houston sürahi Mike Fiers, The Athletic’e Salı günü yayınlanan bir hikayede, Astros’un 2017’de rakibin yakalayıcısına bir merkez alan kamerası eğittiğini ve videoyu Minute’deki ev sığınağının arkasındaki pistte bir duvara monte edilmiş bir televizyon monitörüne beslediğini söyledi. Hizmetçi Parkı. İşaretler daha sonra sahadan önce vuruculara iletilebilir.

Fiers’ın yorumları, Twitter kullanıcılarının son üç sezonda Astros’un olası hile örneklerini aramasına yol açtı. sesleri ""patlama"" bir çöp fıçısında internette yaygınlaştı.

MLB komiseri Rob Manfred, Eylül 2017’de şunları söyledi: ""elektronik ekipman"" işaretleri almak beyzbol kurallarının ihlaliydi. O sırada, Yankees ve Red Sox’un birbirlerine karşı video işaret çalma ve gözetleme suçlamalarını araştırıyordu.

Astros, o Ekim ayında Amerikan Ligi playofflarında Red Sox ve Yankees’i ve Dodgers’ı World Series’de yendi.

NEW YORK – Yankee Stadyumu’ndaki ev kulüp binası, IMG Spor Akademisi’nden çok uzak.

Neil Walker, 20 yıldan uzun süredir türünün ilk örneği olan ücretsiz ajanlar için bahar eğitim kampına katılmak için Bradenton, Fla.’daki IMG’ye gitti. Yankees bir teklifle arayana kadar oradaydı, bu teklifi hemen kabul etti. Kamptan ayrıldığı için mutluydu. Ama daha da önemlisi, bir yarışmacıyla işi vardı.

FAGAN: Ekim ayına ulaşmak ister misiniz? MLB’nin yeniden yapılanma ekiplerini yenin

Eskiden, 30’lu yaşlarındaki ortalamanın üzerinde oyuncular, serbest oyuncu kadrosunda nispeten kolaylıkla yeni evler buldular. Ya yarışmacılar onları çekirdeklerini tamamlamak için getirecek ya da daha az sayıdaki takımlar, kadrolarını nispeten saygın tutmak için onları imzalayacak ve potansiyel olarak takas son tarihindeki umutları stoklamak için takas yemi olarak kullanacaklardı. Gaziler biraz değerli mallardı ve hizmetleri için rekabet ettiler.

En seçkin serbest oyuncular dışında, artık durum böyle görünmüyor.

Walker, FanGraphs’ın metriğin versiyonuna göre, 2011 ve 2017 arasında her yıl değiştirmenin en az iki galibiyetini yayınladı. Yankees’in ilgilerini dile getirdiği Mart ayı başına kadar önemli bir çağrı almadı. Bu, Walker ve Excel Spor Yönetimi’ndeki temsilcilerinin ortaya koyduğu plandan kökten farklı olan şaşırtıcı bir gelişmeydi.

Walker, Sporting News’e verdiği demeçte, “Açıkçası off-sezona girerken en uygun olduğunu düşündüğümüz bir avuç takımı hedefledik ve Yankees, diğer birkaç takımın yanı sıra bu listedeydi.” “Ve diğer takımlardan bazıları anlaşmalar veya takaslar yaptığında veya bazı serbest oyuncular aldığında, bunu bir nevi hurdaya çıkardık ve bir sonraki gruba geçtik. Ve bahar eğitimine yaklaştıkça, Şubat ayında Yankees hala bir olasılıktı. Bu noktada, muhtemelen mevcut olanı almaktı. Yankees, sağlam bir teklif yapan tek takımdı.”

Walker, Mets’in hizmetleri için beklenen rekabet nedeniyle ihale edilen 17,2 milyon dolarlık teklifini kabul ettikten sadece bir yıl sonra 4 milyon dolarlık maaşla oynuyor. New York ve Milwaukee arasında yeterince iyi oynadı ve 2.2 fWAR yayınladı ve geçen kış bir kez daha talep gördüğünü düşündü.

Sezon dışında piyasada olan birçok oyuncu benzer hikayeler anlatabilirdi. Bir dizi gazi, almayı beklediklerinden çok daha az parayla yetinmek zorunda kaldı. Bazıları ikinci lig anlaşmaları yapacak veya bağımsız liglere girecek kadar ileri gitmek zorunda kaldı.

DAHA: Gerrit Cole’un sıcak başlangıcının ardındaki felsefe: ‘Kaçırmak sorun değil’

Hemen nedeni açık. Lig çevresindeki takımlar, kadrolarını daha genç ve daha ucuz hale getirmeye vurgu yaptı. Genç oyuncular genellikle ya büyük lig asgari maaşını alırlar ya da bunun çok üzerinde olmazlar. Sözleşmelerinde yerleşik olarak düşük riskli yıllar süren kontrolle gelirler ve genellikle kadroyu daha esnek hale getirmek için Triple-A ile ana dallar arasında gidip gelebilirler. Kadroyu genç, kontrol edilebilir yeteneklerle doldurmak daha yüksek karlara yol açabilir ve bir ekibin lüks vergisi altında kalmasına yardımcı olabilir.

Mükemmel bir ticari anlam ifade eder. Ayrıca, Walker’ın tam olarak bir parçası olduğu beyzbolun kıdemli orta sınıfını da donduruyor. Şu ya da bu şekilde Bryce Harper ve Clayton Kershaw gibi süper yıldızlara önümüzdeki kış yapılacak ihale savaşında tonlarca para ödeneceğinden şüphe yok. Kıdemli sınıfın geri kalanı beklemek ve nefesini tutmak zorunda.

Ayrıca bazı çevrelerde, takım sahipleri arasında fiyatları aşağı çekmek için olası bir gizli anlaşma olabileceğine dair fısıltılar vardı. İddiayı destekleyecek hiçbir somut kanıt ortaya çıkmadı, ancak serbest oyuncu piyasasının dinamiklerinin bu kadar aniden değişmesi garip görünüyordu. Görünüşe göre beyzboldaki hemen hemen her takım, artık orta seviye veteran serbest oyuncularla sözleşme imzalama fikrine çok hevesli olmadığına karar verdi. Walker, sezonun neden böyle gittiğini düşündüğü sorulduğunda öncelikle yaş faktörünü suçladı, ancak başka fikirler için kapıyı bıraktı.

Çok farklı sebepleri olabilir dedi. “Ancak bana öyle geldi ki takımlar yaşa daha çok önem veriyorlardı, muhtemelen özellikle de pozisyon oyuncuları açısından piyasanın ortası, orta-üst, orta-düşük adamlara atıfta bulunduğundan. Bazı genç adamlar için fırsat için daha az ödeme yapmanın yollarını bulabileceklerini hissettiler. … Kesin olarak hiçbir şey bilmiyorum ama benzer pozisyonda, uzun süredir oynayan, ancak durum ne olursa olsun, kendi başına All-Star seviyesinin üzerinde olamayan birçok adam olduğu gerçeği. , bir tür bastırıldı, bu da inancımı daha genç, daha ucuz adamlardan benzer üretim alabileceklerine inanmamı sağlıyor.”

Walker, yaşa dayalı baskının yalnızca büyük lig düzeyinde gerçekleşmediğini söyledi.  

“İmzalamayı bitiren birkaç adamla konuştum” dedi. “Biri Long Island Ducks’la ve [diğerleri] diğer bağımsız lig takımlarıyla birlikte ve sadece Triple-A, Double-A işleri veya büyük lig kampı davetleri ararken bile aynı gemideydiler … ve birçoğuna aynı döngü verildi.""

Gençliğe yapılan vurgu burada da anlaşılabilir. Daha az gazi, potansiyel müşterilerin daha fazla oynama süresi ve daha küçük maaşlar elde etmesi için daha fazla yer anlamına gelir. Alt lig maaşları takımın kendisi tarafından değil, ana kuruluş tarafından ödenir.

Orta seviye gazilerin dışlanmasının ana motivasyonu maliyet tasarrufu sağlayan faydalar değilse, bunun takımların gözünde kesinlikle zararı olmayacağı düşünülür. Şu anda ilk genel seçim için yarışan ve barebone maaş bordrosu yapan takım sıkıntısı yok, tek gerçek sapma Padres’in Eric Hosmer için yaptığı mega anlaşma.  

Walker, “Görünüşe göre takımlar gelecek yıl veya iki yıl boyunca inşa etmeye daha fazla önem veriyor gibi görünüyor” dedi. “Yani, muhtemelen olabileceği dereceye kadar devam etmemesini umduğumuz yerlerden biri.”

Oyuncular arasında epey bir hoşnutsuzluk var. Cubs’tan Kris Bryant, oyuncular için daha fazla garanti için savaşma arzusundan bahsetti. Dodgers’ın Kenley Jansen’i, bir sonraki toplu iş sözleşmesini müzakere etme zamanı geldiğinde oyuncuların greve gitmek zorunda kalabileceklerini söyleyecek kadar ileri gitti. Walker işleri o kadar ileri götürmedi, ancak yaklaşmakta olan müzakerelerde “muhtemelen sınırları zorlamanın kesin yolları” olduğunu söyledi.

Walker arada kalan birçok oyuncudan sadece biri ve şanslı olanlardan biri. Bahar eğitimi azalmaya başlamadan önce bir iş buldu. Bir rakiple imzaladı. Büyük bir lig anlaşması yaptı. Plakada mücadele ediyor olabilir, ancak Rockies ile bir rönesans sezonu geçiren ve hala Açılış Günü’nden sonra Nationals ile ikinci lig anlaşması yapmak zorunda kalan Mark Reynolds’tan daha iyi durumda. Logan Morrsion 38 sayı yaptı ve Twins ile bir yıllık anlaşma yaptı. Melky Cabrera Pazartesi günü bir ikinci lig anlaşması imzaladı.

Walker, “Her organizasyonun ve her durumun farklı olduğunu düşünüyorum” dedi. “Ancak ekonomi açısından, sezon dışında bir dolar harcamayan takımlarınız var. Oyuncu açısından endişe verici.”

Serbest oyuncu kadrosuna girmeden önce bile Walker, kariyerinin her yılını bir yıllık bir anlaşmayla oynadı. Herhangi bir noktada Korsanlar veya Mets tarafından ihale edilmemiş veya kesilmiş olabilirdi, oyun seviyesi göz önüne alındığında, pek olası değildi. Beyzbolun mevcut sözleşme sistemindeki örtülü anlaşma, oyuncuların takımlara altı ya da daha ucuz yıl oynaması ve karşılığında, bedelleri kadar ve serbest oyuncuda daha fazla ödenecek olmasıdır.

DAHA: Derek Jeter, Marlinlerin tanklaşmadığını söylüyor

Bir oyuncu bir süperstar değilse, artık durum böyle değil. Walker, oyundaki zamanının geri kalanını bir yıllık anlaşmalarla oynamaya hazır olduğunu söyledi. Belki sadece birkaç yıl önce, istatistiksel geçmişine sahip bir oyuncuya bir çeşit daha fazla iş ve gelir güvencesi verilirdi. Walker, beyzbol oynamaktan milyonlar kazandı ve rahatlıktan yoksun değil. Bu, sistemin bir bütün olarak oyuncular, özellikle de Walker gibi olanlar için anlaşmanın kendi tarafını desteklemediği gerçeğini değiştirmiyor. 

Yankees Pazar günü Gleyber Torres’i aradı. Takımın en büyük adayı. Walker gibi o da ikinci kale oynuyor. Walker, Torres iyi oynarsa ve Greg Bird sakat listesinden çıkarsa ilk etapta veya daha genç ve çok yönlü Brandon Drury geri döndüğünde ona ihtiyaç duymazsa, takım için oldukça hızlı bir şekilde harcanabilir hale gelebilir. Beyzbolun maaşı garantili, yani öyle ya da böyle Walker imzaladığı şeyi alacak.

Belki takım onun yerine Tyler Austin’i gönderirdi. Yine de Walker garip bir adamsa, zorlu bir serbest oyuncu pazarına geri dönecek ve başka bir yerde kilitlenmeyi umacaktır.

2018’e başlaması, Amerikan Ligi’ni ilk kez tatmasının, ikinci kaleden başka bir pozisyonda her zamankinden daha fazla zaman geçirmesinin ve uzun süren şiddetli soğukluğun neden olduğu kötü bir düşüş olabilir. Ama ait olduğunu kanıtlamak için savaşıyor. Serbest oyuncu kampında hala oynayabileceğini kanıtlaması gerekiyordu. Bu bir sonraki engel.

En 1xbet rusya utanç verici olanı seçmek zor ""NBA 2K"" an çünkü aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var.

Üniversite yurt odası kayıpları her zaman acımasızdı ve sarsılması zor olan yüz yüze kıkırdamalarla geldi. O günlerde pek çok potansiyel müşteri ve geri tepmiş saçma sapan konuşmalar vardı.

Ama en kötü deneyim? Muhtemelen iki yıl önce, kısaltılmış beş dakikalık çeyreklerde kafama 55 puan düşüren video oyunu efsanesi Kevin Durant’ı kullanan tamamen yabancı birine karşı geldi. Düşük ışık, rakibimin kesintisiz kavurma yoluyla ruhumu verimli bir şekilde söndürdüğü bir mikrofona sahip olmasıyla katlanarak daha da kötüleşti.

O zaman Durant’in dünyadaki en durdurulamaz, haksız saldırı silahı olduğuna karar verdim. ""NBA 2K"" aktif oyuncular arasında Gerçekte, LeBron James’in dünya çapındaki mükemmelliğine ve son on yılda dönen diğer baskın MVP yarışmacılarına rağmen, muhtemelen bu mantoyu bir süre elinde tutmuştu. Cuma günü ESPN’de başlayacak olan Oyuncu Turnuvasında, Durant’in korunmasız yetenek seti Nets’i sallayan herkes için sergilenecek.

DAHA: Hassan Whiteside’ın “NBA 2K” reytinginin arkasındaki komplo teorisi

Şimdi, oyunda berbat olmadığımı not etmek önemlidir. 50 parçaya izin vermiyorum. 40 parçaya izin vermiyorum. Aslında 30 parçaya bile izin vermiyorum. Hiçbir şekilde harika olmasam da, karşılaştığım çoğu insana karşı kendimi tutabilirim.

Bu yüzden yarışma, skor üretimi için Steph Curry veya Klay Thompson’a güvenmeden beni yeneceğini söyleyen bu rastgele çevrimiçi rakibe karşı başladığında, eşleşmeyi pek düşünmedim. Belki kaybederdim ama o yılın yığılmış Golden State kadrosuna düşmek utanç verici değildi. Kesinlikle utanç verici bir şey olacağını düşünmemiştim.

Yine de, hemen başımın belada olduğunu biliyordum.

Nuggets olarak oynarken Paul Millsap, Durant’in ana savunmacısı olarak kilitlendim.